O autorze
Prezenterka radiowa w białostockim Radiu Akadera, żona, mama, właścicielka Białego Owczarka Szwajcarskiego. Wierzy, że życie jest proste, a jeśli pojawia się pytanie, to musi pojawić się odpowiedź. Z wykształcenia pedagog i pośrednik obrocie nieruchomościami.

Misiowie - szefowie;)

Wiadomo, prace są różne, różne są zatem warunki i zasady obowiązujące w biurach, placówkach i innych miejscach pracy. Nie każdy może pozwolić sobie na chwilę zapomnienia, szaleństwa, rozluźnienia i ogólnego nie stania w szeregu i na baczność, ale...

Gdybyście mogli choć jeden dzień nie narażać się na ostracyzm, czy zrobilibyście coś, co dla Waszych dzieci w Światowy Dzień Pluszowego Misia jest rzeczą oczywistą? Czy można poluzować trochę ramy i wpuścić do przestrzeni pracowej przyjaciela z dawnych lat? Tylko na jeden dzień w roku? A gdyby to zależało tylko od Was...a może właśnie od Was ten luz zależy?

Całe dzieciństwo słyszeliśmy, że jesteśmy na coś za mali i tak bardzo chcieliśmy być na wszytsko wystarczająco duzi. Dziś jest doskonały dzień, by sobie o tym przypomnieć. Jesteśmy przecież duzi i możemy o sobie decydować.

Ja na przykład jestem wystarczająco duża, by zabrać dziś ze sobą do pracy Pana Załamkę. Bo kto mi zabroni, no kto?


P.S. Biały Miś pojechał z Samem do przedskzola, żołty z Tatą do biura. Samek twierdzi, że dziś Misiowie to szefowie. W sumie... czemu nie?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...